eFe & IeFeI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eFe & IeFeI

eFe clani forum sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fikirlerinizi bekliyorum

+3
HeadBangerKing
Zahid3
Leo
7 posters
YazarMesaj
Leo

Leo

Fikirlerinizi bekliyorum Empty
MesajKonu: Fikirlerinizi bekliyorum   Fikirlerinizi bekliyorum EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 6:55 am

Arkadaşlar;
Öncelikle eFe clanını karuslarda ilk 5 e ve genelde ilk 9 a kadar yükselten arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim.Ve hala clanı yükseltmeye çalışanlara minnetarım.
Fakat;
Son zamnlarada gözlemlediğim ve canımı sıkan bi problem var.Online player azlığı.Clan full olmasına rağmen yalnızca 1 partylik adam online.Edenaya kendimizi göstermenin zamanı gelmedimi sizce?Beraberce felankor kesmenin isilon kesmenin zamanı gelmedimi??Önemli olan lvl ve item değil bence.Olayları o lvl de clanla beraber yaşayıp,oyundan zevk almak.Şuan bu kardo ile yapamayacağımız şey yok.
Bu sebepten dolayı online olamayan arkadaşları üzülerek clandan çıkarma kararı aldım.Kimseyle bi problemim yok.Sadece online olmayanların yerine yeni arkadaşlar alarak aktivite olaylarına katılmak.
Bu konuda sizinde fikirlerinizi almak istedim.Her türlü fikrinizi çekinmeden yazabilisiniz.Yeni fikirlere her zaman açığız.
Fikirlerinizi bekliyorum...
Zahid3

MesajKonu: Geri: Fikirlerinizi bekliyorum   Fikirlerinizi bekliyorum EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 7:02 am

geç kalınmış bir karardır..
sonuna kadar katılıdğım ve daha önceden de bunu yapalım dediğim bir olaydır..
onlayn player lazım bize...
akşamları bile 7-8 kişiyi bulmak zor..
HeadBangerKing

HeadBangerKing

MesajKonu: Geri: Fikirlerinizi bekliyorum   Fikirlerinizi bekliyorum EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 2:45 pm

yerinde duran online olmayan adamın clan a da bizede bi yararı olacanı sanmıorum..saygılarımla Very Happy
UgotPwnedByxCaGLaRx
Admin
UgotPwnedByxCaGLaRx

MesajKonu: Geri: Fikirlerinizi bekliyorum   Fikirlerinizi bekliyorum EmptySalı Ağus. 12, 2008 12:58 am

abi bu fikrin sonuna kadar arkasındayım bende aynı fikti paylaşıyorum ve online olmayan arkadasların clanla bagını kesicem bu çok yerinde bir karar ve kimse alınıp gücenmesin simdiden..
https://efeclan.yetkin-forum.com
TurkishimPala

TurkishimPala

MesajKonu: Geri: Fikirlerinizi bekliyorum   Fikirlerinizi bekliyorum EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 1:16 pm

Valla Clan full olmasına Rağmen Halâ Az Kişi Online..Expe Adam Lazım Oluyor Bazen Alyden Bile Gelecek Adam Bulamıyoruz.. Crying or Very sad
kugala

kugala

MesajKonu: Geri: Fikirlerinizi bekliyorum   Fikirlerinizi bekliyorum EmptyCuma Ağus. 15, 2008 3:37 pm

ben bayadr tatıldeydm dugundu gezmeydı ıse baslamaydı derken 3aydr yenı baslıorm oyuna 2ay ıın de 80 im işallah mehmet ben yas 22 ama 88 dıe kayıtlı nufusa:P
MissYouinsiDeme

MissYouinsiDeme

MesajKonu: Geri: Fikirlerinizi bekliyorum   Fikirlerinizi bekliyorum EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 5:25 pm

selam Levent abi Clan'da yer olursa Ve hacklenen charımı geri alabilirsem ki Allah'ın izni ile alacağıma inanıyorum
eFe'ye gelmeyi eFe'Li olmaktan mutluluk duyacağım Embarassed pale Ve Clan +? ve +np ?

Fikirlerinizi bekliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası